Nowe terminy kursu jednodniowego!

W odpowiedzi na Państwa pytania prezentujemy nowe terminy Kursu Jednodniowego oraz kilka słów na jego temat. Zaobserwowałam, że te krótkie formy edukacyjne cieszą się  popularnością zwłaszcza wśród osób mocno zapracowanych, mam małych dzieci i  studentek.

Jeśli:

– jesteś osobą, która przygląda się z zainteresowaniem makijażom, ale nie jesteś jeszcze do końca przekonana, czy chciałbyś zająć się nimi zawodowo
-jeśli chcesz nauczyć się podstaw makijażu, żeby wykorzystać zdobyte umiejętności dla siebie
– jeśli  wolisz zacząć od małej formy po to, by  zorientować się, czy wizaż to jest to, w czym  dobrze się poczujesz
– jeśli już malujesz, ale miałaś przerwę i teraz nie czujesz się pewnie w makijażach,

to mam dla Ciebie propozycję udziału w kursie jednodniowym.

Opis tego kursu znajdziesz tu:https://akademiamakijazu.pl/instytut-makijazu/jednodniowy/

Będzie on dla Ciebie  doskonałą okazją, żeby otworzyć nowe możliwości i śmiało wkroczyć do świata piękna.

Kurs jednodniowy składa się z trzech części – teoretycznej, pokazowej oraz ćwiczeniowej.

W części teoretycznej dowiesz się między innymi: jakie są typy cery, jak przygotować cerę pod makijaż, jakie są zasady higienicznej aplikacji kosmetyków podczas wykonywania makijażu, jak rozpoznawać jakość kosmetyków i wyposażyć swój pierwszy kuferek wizażysty.

W części pokazowej zobaczysz między innymi: sposoby aplikacji baz, podkładu, zasady korygowania niedoskonałości, sposoby eksponowania walorów twarzy, sposoby modelowania kształtu oka, brwi, ust, policzków, techniki blendowania cieni, dostosowanie makijażu do typu urody.

W części ćwiczeniowej nauczysz się między innymi:jak w praktyczny sposób łączyć cienie i zrobić kreskę na powiece, jak prawidłowo dobrać do cery i aplikować podkłady, jak wykonywać makijaż  brwi, wytuszować rzęsy. Przećwiczysz nakładanie różu, brązera i rozświetlacza, wykonasz perfekcyjny makijaż ust.

 

Podczas prowadzonego przeze mnie  pokazu makijażu, przekazuję Ci  szczegółowe instrukcje i dokładnie opisuję sposoby wykonywania poszczególnych etapów.  Wybieram spośród wielu, techniki stosunkowo proste, ale efektowne i nowoczesne .  Sposoby upiększania,  z którymi zapoznasz się  na  jednodniowym kursie,  są rezultatem zebranych przez lata doświadczeń w pracy z kobietami.  Opracowałam je z myślą o tym, abyś mogła poznać  podstawowe, uniwersalne zasady  zawodowego makijażu.

Ważne abyś, potrafiła je  przećwiczyć i  wykonać samodzielnie w domu, po ukończeniu kursu. Nauczysz się w nowoczesny sposób  podkreślać zalety każdego typu urody. Poznasz zasady dobierania koloru cieni zależnie od koloru tęczówki oka. Otrzymasz   gruntowne podstawy do wejścia na zawodową ścieżkę rozwoju. Pokaz makijażu poprzedzam  wiadomościami z zakresu  teoretycznych podstaw zawodu. Omawiamy także różnice między makijażem hobbystycznym, a zawodowym.

Będziesz umiała  rozpoznawać jakość i przydatność kosmetyku . W tych wyborach  uniezależnisz się od nazwy marki i reklam.Dzielę się z Tobą doświadczeniem z zakresu zaopatrzenia się w kosmetyki do makijażu i uczę w jaki sposób wybierać te  najlepsze.

Zapraszam Cię do wykonania ,pod czujnym okiem trenera, swojego pierwszego makijażu . Make up wykonujesz  zgodnie z zawodowymi technikami upiększania. Pracujemy w miłej, przyjaznej i twórczej atmosferze. Przestrzegamy najwyższych standardów czystości i higieny pracy.
Po ukończonym kursie otrzymujesz zaświadczenie o udziale w kursie jednodniowym.
Po tym kursie będziesz wiedziała, czy interesują Cię zawodowe techniki i chcesz je dalej poznawać i doskonalić.

Pierwszy krok za Tobą… Jednodniowy kurs jest doskonałym wstępem do kolejnych, bardziej zaawansowanych etapów nauki.

Jeśli wolałabyś odbyć kurs indywidualnie, a nie w grupie, to zadzwoń do mnie. Ustalimy dogodny termin na twoją naukę.

Cena kursu jednodniowego  wynosi 650 zł

Wybierz formę nauki, która najbardziej Ci odpowiada i otwórzmy razem drzwi do Twoich nowych możliwości.

Zapraszam,

Ewa Filipecka